Hakkımızda

“Wunder Filtre”, motor ömrünü uzatan hava ve polen filtrelerinde en kaliteli hammaddeleri kullanır. Bunun yanında, yurtdışı tesislerimizde üretilen yağ ve yakıt filtreleri üst düzey kaliteye sahiptir.

Geniş ürün yelpazesine sahip olan şirketimiz, Türkiye ve Dünya genelindeki pazar payını gün be gün artırmaya devam etmektedir.
Türkiye iç piyasası başta olmak üzere  Arnavutluk, Bosna-Hersek, Bulgaristan, Cezayir, Fas, Filistin Devleti, İsrail ,Kosova, Makedonya, Şili, Tanzanya, Tunus, Birleşik Arap Emirlikleri, Yunanistan, Fildişi Sahili, Ukrayna, Kırgızistan, Gürcistan, Azerbaycan, Moldova, Kıbrıs, Mısır, Senegal ülkelerine ihracatlarımız her geçen gün artan bir ivmeyle devam etmekte olup, markamızın dünya ülkeleri genelinde itibar görmesini sağlamış bulunmaktayız.

“Wunder” marka kaliteli ve zengin çeşitli filtre ürünleri ile iç piyasaya hâkim olmuştur. Ayrıca otomotiv yan sanayi sektöründe yine “Wunder” filtre markası ile aranan bir firma konumuna gelmiştir.

Başta binek araba olmak üzere, hafif ticari araçlarında hava, polen, yağ ve yakıt filtresi stoklarımızda mevcuttur. Ürünlerimizin kalitesi, motor ömrünü uzatacak şekilde tasarlanmıştır.  Piyasaya sunduğumuz filtrelerin öncelikli olarak kaliteli olmasına özen gösteriyor, üretimimizi de bu doğrultuda gerçekleştiriyoruz.

Müşteri memnuniyeti, Wunder Filtre olarak önem verdiğimiz değerlerdendir. Bunun için satış bölümünde çalışan arkadaşlarımızı itina ile seçiyor ve sahip oldukları bölge müşterilerinin menfaatlerini gözetmelerini sağlıyoruz.

 İlke olarak «müşteri kaybetmektense para kaybetmeyi» benimsemiş olan firmamız, daha nice yıllarda “Wunder” marka ürünleri ile sizlere hizmet vermekten mutluluk duyacaktır.

Bizden Kareler